Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna linn jätkab Tallinna haigla projekteerimisega

Tallinna linn on jõudnud Tallinna haigla eelprojekti koostamisega lõpusirgele: aprillis anti see ülevaatamiseks sõltumatutele ekspertidele, kes tegid sinna omalt poolt märkusi. Projekteerija viib muudatused sisse ja septembri lõpuks on eelprojekt kaante vahel, ütles Tallinna haigla arendusjuht Sven Kruup.

"Eelprojekt on siis selline projekti osa, kus määratletakse ära kogu projekteerimise objekt sellise täpsusastmega, et oleks võimalik aru saada, mida projekteeritakse, kuhu projekteeritakse ja milliseid tehnilisi lahendusi planeeritakse. Aga ta ei ole veel sellises täpsuse astmes, et ehitaja saaks selle järgi ehitama asuda," selgitas Kruup.
Kruup lisas, et paralleelselt käib põhiprojekti koostamine.

Täispikk uudis loe: