2010-2011 ja 2011-2012 õppeaastatel oli õppekasvatustöö üheks prioriteetseks märksõnaks väärtuskasvatus. Analüüsides tööd selles valdkonnas nähtub, et...
Tahate soodsama hinnaga juustu osta. Milline neist on odavam - kas 200-grammine pakk hinnaga 1.80 eurot või 250-grammine hinnaga 1.90 eurot? Pikemalt...